School Record
Watterson (14-2-1)
Thomas Worthington (14-2)
Upper Arlington (12-2-2)
Columbus Academy (10-3-2)
Bexley (9-5-2)
Hartley (8-5-2)
Worthington Kilbourne (7-8-1)
Dublin Jerome (6-7)
Olentangy Liberty (6-7)
Dublin Scioto (4-6-2)
Olentangy (5-9-2)
CSG (4-10)
Dublin Coffman (3-6-1)

Bexley
Aug. 31 at Olentangy Orange
Sept. 2 vs. Olentangy Liberty
Sept. 9 vs. Dublin Coffman
Sept. 10 at Lancaster
Sept. 12 vs. Shaker Heights
Laurel School
Sept. 15 vs. Olentangy - W, 8-0
Sept. 17 at Columbus Academy - T, 1-1
Sept. 22 vs. Watterson - L, 1-0
Sept. 23 vs. Worthington Kilbourne - W, 6-0
Sept. 26 at Cincinnati St. Ursula
Sept. 26 at Cincinnati Ursuline Academy
Sept. 30 vs. Dublin Jerome - W, 1-0 (OT)
Oct. 3 vs. Columbus School for Girls - W, 3-1
Oct. 7 vs. Toledo Ottawa Hills - L, 4-0
Oct. 14 vs. Upper Arlington - T, 0-0
Oct. 17 vs. Thomas Worthington - L, 0-1

Columbus Academy
Sept. 2 Played Olentangy
Sept. 8 vs. Dublin Jerome
Sept. 11 at Cincinnati Ursuline Academy
Sept. 12 at Cincinnati St. Ursula
Sept. 15 at Columbus School for Girls - W, 4-1
Sept. 17 vs. Bexley - T, 2-2
Sept. 21 at Upper Arlington - L, 2-0
Sept. 23 vs. Olentangy Liberty - W, 6-0
Sept. 26 vs. Kettering Fairmont - L, 2-0; Dayton Oakwood - W, 4-0
Sept. 30 at Thomas Worthington
Oct. 6 vs. Granville - W, 6-0
Oct. 12 at Worthington Kilbourne - W, 11-0
Oct. 15 vs. Olentangy Orange - W, 10-0
Oct. 19 vs. Watterson - W, 1-0 (OT)

Columbus School for Girls
Sept. 15 vs. Columbus Academy - L, 4-1
Sept. 23 vs. Thomas Worthington - L, 2-0 (1-5)
Sept. 29 vs. Granville - W, 4-3
Oct. 1 at Lancaster - W, 6-0
Oct. 3 at Bexley - L, 3-1
Oct. 5 at Dubin Scioto - W, 4-1
Oct. 11 vs. Hartley - L, 3-0
Oct. 14 vs. Kilbourne - L,3-2
Oct. 17 vs. Olentangy Liberty - L, 0-4

Dublin Coffman
Sept. 2 Played Thomas Worthington
Sept. 9 at Bexley
Sept. 15 vs. Hartley - T, 1-1
Sept. 17 at Olentangy - L, 3-2
Sept. 22 at Worthington Kilbourne - L, 3-0
Sept. 24 vs. Upper Arlington - L, 5-0 (0-5-1)
Sept. 29 at Scioto - W, 1-0
Oct. 1 vs. Olentangy Orange - W, 4-0
Oct. 5 at Lancaster - W, 5-1
Oct. 7 at Jerome - L, 2-1
Oct. 12 vs. Olentangy Liberty
Oct. 15 at Granville

Dublin Jerome
Aug. 3 vs. CSG
Sept. 3 at Dublin Scioto
Sept. 5 vs. Fairmont
Sept. 5 vs. Oakwood
Sept. 8 at Columbus Academy
Sept. 10 vs. Hilliard
Sept. 14 vs. Worthington Kilbourne - W, 2-1
Sept. 16 at Watterson - L, 3-1
Sept. 21 vs. Thoma Worthington - L, 3-0 (4-5)
Sept. 23 vs. New Albany
Sept. 28 vs. Olentangy Liberty
Sept. 30 at Bexley - L, 1-0 (OT)
Oct. 5 vs. Upper Arlington - L, 2-0
Oct. 7 vs. Coffman - W, 2-1
Octl 13 at hartley - W, 2-0
Oct. 14 at Olentangy Orange - W, 7-1

Dublin Scioto
Sept. 3 vs. Jerome
Sept. 9 vs. Granville
Sept. 14 vs. Watterson - L, 8-0
Sept. 16 at Worthington Kilbourne - T, 1-1
Sept. 19 vs. Oxford Talawanda - W, 6-0; vs. Indian Hill - W, 2-1 (OT)
Sept. 21 vs. Hilliard - W, 4-0
Sept. 23 vs. Hartley - T, 1-1
Sept. 29 vs. Coffman - L, 0-1
Oct. 1 at Olentangy - L, 3-2
Oct. 5 vs. CSG - L, 4-1
Oct. 7 at Olentangy Orange
Oct. 12 vs. Lancaster
Oct. 14 at Olentangy Liberty - L, 9-2

Hartley
Sept. 30 at Olentangy Liberty - L, 4-0
Oct. 11 vs. CSG - W, 3-0
Oct. 13 vs. Dublin Jerom - L, 2-0

Olentangy
Aug. 31 at Upper Arlington
Sept. 2 vs. Columbus Academy
Sept. 8 at Maumee
Sept. 9 at Orange
Sept. 12 at Oxford Talawanda
Sept. 15 at Bexley
Sept. 17 vs. Dublin Coffman
Sept. 24 vs. Hilliard Davidson
Sept 26 vs. Hudson Western Reserve Academy
Sept. 28 vs.Watterson - L, 7-0
Oct. 1 vs. Dublin Scioto - W, 3-2
Oct. 5 at Hartley
Oct. 6 at Worthington Kilbourne - L, 0-1
Oct. 12 at Hilliard Davidson - W, 2-1
Oct. 13 vs. Granville - T, 0-0
Oct. 15 at Lancaster - W, 1-0

Olentangy Liberty
Sept. 2 at Bexley
Sept. 10 at Thomas Worthington
Sept. 14 at Lancaster
Sept. 21 vs. Columbus School for Girls
Sept. 23 at Columbus Academy
Sept. 26 vs. Dayton Oakwood
Sept. 26 vs. Dayton Kettering
Sept. 28 at Dublin Jerome
Sept. 30 vs. Hartley - W, 4-0
Oct. 6 vs. Watterson - L, 0-3
Oct. 7 at Upper Arlington - L, 4-1
Oct. 10 at Maumee
Oct. 10 at Ottawa Hills
Oct. 12 at Dublin Coffman
Oct. 14 vs. Dublin Scioto - W, 9-2
Oct. 17 vs. CSG - W, 4-0

Thomas Worthington
Aug. 31 Played Granville
Sept. 3 Played Dublin Coffman
Sept. 10 vs. Olentangy Liberty - W, 5-0
Sept. 12 vs. Kettering Fairmont - W, 2-0
Sept. 16 at Upper Arlington - W, 2-0
Sept. 19 at Cincinnati Mount Notre Dame - W, 3-1
Sept. 21 at Dublin Jerome - W, 3-0
Sept. 23 at Columbus School for Girls - W, 2-0
Sept. 28 vs. Hartley
Sept. 30 vs. Columbus Academy - L, 1-0
Oct. 3 at Shaker Heights - W, 4-0; and Shaker Heights Hathaway Brown - L, 3-1
Oct. 7 vs. Worthington Kilbourne - W, 2-0
Oct. 10 vs. Louisville (Ken.) Assumption
Oct. 13 vs. Watterson - W, 1-0
Oct. 17 at Bexley - W, 1-0

Upper Arlington
Aug. 31 Defeated Olentangy - W, 7-0
Sept. 3 at Columbus School for Girls
Sept. 9 at Hartley
Sept. 14 vs. Granville
Sept. 16 vs. Thomas Worthington - L, 2-0
Sept. 21 vs. Columbus Academy - W, 2-0
Sept. 24 at Dublin Coffman - W, 5-0
Sept. 26 at Cincinnati Ursuline Academy - W, 4-0
Sept. 26 at Cincinnati St. Ursula Academy - W, 3-2 (OT)
Sept. 28 vs. Worthington Kilbourne - W, 1-0
Sept. 30 at Watterson - L, 3-1
Oct. 5 at Dublin Jerome - W, 2-0
Oct. 7 vs. Olentangy Liberty - W, 4-1
Oct. 10 at Toledo Ottawa Hills - T, 1-1 (OT)
Oct. 10 at Toledo Maumee Valley Country Day - W, 2-1
Oct. 14 at Bexley - T, 0-0

Watterson
Last Tuesday Played Lancaster
Saturday at Cincinnati Mount Notre Dame
Tuesday vs. Columbus School for Girls
Sept. 12 at Maumee Valley Country Day
Sept. 14 at Dublin Scioto
Sept. 16 vs. Dublin Jerome
Sept. 22 vs. Bexley - W, 1-0
Sept. 24 at Olentangy Orange
Sept. 28 vs. Olentangy - W, 7-0
Sept. 30 vs. Upper Arlington - W, 3-1
Oct. 3 at Shaker Heights - W, 3-0; at Hathaway Brown - W, 3-2
Oct. 6 vs. Olentangy Liberty - W, 3-0
Oct. 13 at Thomas Worthington - L, 1-0
Oct. 19 vs. Columbus Academy - L, 1-0 (OT)

Worthington Kilbourne
Aug. 29 Played Western Reserve Academy
Sept. 1 Played Hartley
Sept. 5 vs. Oakwood - L, 3-0 and Kettering Fairmont - L, 2-0
Sept. 14 at Dublin Jerome - L, 2-1
Sept. 16 vs. Dublin Scioto - T, 1-1 (1-3-1)
Sept. 19 at Rocky River Magnificat
Sept. 22 vs. Dublin Coffman - W, 3-0
Sept. 23 at Bexley
Sept. 24 at Lancaster
Sept. 28 at Upper Arlington - L, 1-0
Sept. 29 vs. Olentangy Orange - W, 3-0
Oct. 1 at Granville - T, 1-1
Oct. 6 vs. Olentangy - W, 1-0
Oct. 7 at Thomas Worthington - L, 2-0
Oct. 12 vs. Columbus Academy
Oct. 14 at Columbus School for Girls - W, 3-2