2012 Football Schedules

Area conferences:

OCC-Ohio | OCC-Central | OCC-Cardinal | OCC-Capital | City North | City South
Central Catholic League-Silver | Central Catholic League-Gold
MSL-Ohio | MSL-Buckeye | MSL-Cardinal | Mid-Buckeye Conference | Others

 

OCC-CARDINAL DIVISION

Aug. 24

Dublin Coffman at Dublin Jerome
Dublin Scioto at Canal Winchester
Marysville at Hilliard Bradley
Westerville Central at Big Walnut
Westerville North at Franklin Heights
Westerville South at Groveport
Whetstone at Hilliard Darby
Worthington Kilbourne at Olentangy

Aug. 31

Clayton Northmont at Westerville South
Dublin Jerome at Beechcroft
Dublin Coffman at Dublin Scioto
Hilliard Bradley at Teays Valley
Hilliard Darby at Hilliard Davidson
Westerville Central at New Albany
Westerville North at Grove City
Worthington Kilbourne at Thomas Worthington

Sept. 7

Delaware at Dublin Jerome
Grove City at Westerville South
Hilliard Darby at Toledo St. John's
Marysville at Dublin Scioto
Olentangy Orange at Worthington Kilbourne
Reynoldsburg at Westerville North
Thomas Worthington at Westerville Central
Westland at Hilliard Bradley

Sept. 14

Dublin Scioto at Westerville Central
Hilliard Bradley at Dublin Jerome
Hilliard Darby at Westerville North
Worthington Kilbourne at Westerville South

Sept. 21

Dublin Jerome at Hilliard Darby
Westerville Central at Worthington Kilbourne
Westerville North at Dublin Scioto
Westerville South at Hilliard Bradley

Sept. 28

Dublin Jerome at Westerville North
Hilliard Bradley at Westerville Central
Westerville South at Dubiln Scioto
Worthington Kilbourne at Hilliard Darby

Oct. 5

Dublin Scioto at Dublin Jerome
Hilliard Bradley at Worthington Kilbourne
Hilliard Darby at Westerville South
Westerville Central at Westerville North

Oct. 12

Dublin Jerome at Worthington Kilbourne
Dublin Scioto at Hilliard Darby
Westerville North at Hilliard Bradley
Westerville South at Westerville Central

Oct. 19

Hilliard Bradley at Dublin Scioto
Westerville Central at Hilliard Darby
Westerville South at Dublin Jerome
Worthington Kilbourne at Westerville North

Oct. 26

Dublin Jerome at Westerville Central
Dublin Scioto at Worthington Kilbourne
Hilliard Darby at Hilliard Bradley
Westerville North at Westerville South

BACK TO TOP

OCC-CAPITAL DIVISION

Aug. 24

Delaware at Buckeye Valley
Mount Vernon at Marion Harding
New Albany at Reynoldsburg
Olentangy Liberty at Olentangy Orange
Watkins Memorial at Licking Heights
Westerville North at Franklin Heights
Westerville Central at Big Walnut
Worthington Kilbourne at Olentangy

Aug. 31

Athens at Watkins Memorial
Big Walnut at Chillicothe
Franklin Heights at Briggs
Canal Winchester at Delaware
Cambridge at Mount Vernon
Olentangy at Olentangy Liberty
Olentangy Orange vs. Groveport
Westerville Central at New Albany

Sept. 7

Cleveland Collinwood at Big Walnut
Delaware at Dublin Jerome
Franklin Heights at Central Crossing
Lexington at Olentangy
Mansfield Madison at Mount Vernon
Mifflin at Watkins Memorial
New Albany at DeSales
Olentangy Orange at Worthington Kilbourne

Sept. 14

Delaware at Watkins Memorial
Mount Vernon at Franklin Heights
Olentangy at Big Walnut
New Albany at Olentangy Orange

Sept. 21

Big Walnut at Delaware
Franklin Heights at New Albany
Mount Vernon at Watkins Memorial
Olentangy Orange at Olentangy

Sept. 28

Big Walnut at Watkins Memorial
New Albany at Delaware
Olentangy at Franklin Heights
Olentangy Orange at Mount Vernon

Oct. 5

Delaware at Olentangy Orange
Franklin Heights at Watkins Memorial
Mount Vernon at Big Walnut
Olentangy at New Albany

Oct. 12

Big Walnut at New Albany
Mount Vernon at Delaware
Olentangy Orange at Franklin Heights
Watkins Memorial at Olentangy

Oct. 19

Franklin Heights at Delaware
Olentangy at Mount Vernon
New Albany at Watkins Memorial
Olentangy Orange at Big Walnut

Oct. 26

Big Walnut at Franklin Heights
Delaware at Olentangy
Mount Vernon at New Albany
Watkins Memorial at Olentangy Orange

BACK TO TOP

OCC-CENTRAL DIVISION

Aug. 24

Central Crossing vs. Whitehall at Bexley
Columbus Crusaders at Westland
Dublin Coffman at Dublin Jerome
Hilliard Davidson at Grove City
Marysville at Hilliard Bradley
Olentangy Liberty at Olentangy Orange
Thomas Worthington at Jonathan Alder
Upper Arlington at Walnut Ridge

Aug. 31

Central Crossing at Independence
Cincinnati Elder at Upper Arlington
Dublin Coffman at Dublin Scioto
Hilliard Darby at Hilliard Davidson
Mifflin at Westland
Jonathan Alder at Marysville
Olentangy at Olentangy Liberty
Worthington Kilbourne at Thomas Worthington

Sept. 7

Beavercreek at Hilliard Davidson
Franklin Heights at Central Crossing
Massillon Perry at Dublin Coffman
Marysville at Dublin Scioto
Westerville Central at Thomas Worthington
Westland at Hilliard Bradley
Olentangy Liberty at Uniontown Lake
Upper Arlington at Gahanna

Sept. 14

Hilliard Davidson at Dublin Coffman
Marysville at Westland
Olentangy Liberty at Central Crossing
Thomas Worthington at Upper Arlington

Sept. 21

Central Crossing at Hilliard Davidson
Dubiln Coffman at Marysville
Upper Arlington at Olentangy Liberty
Westland at Thomas Worthington

Sept. 28

Marysville at Olentangy Liberty
Thomas Worthington at Dublin Coffman
Upper Arlington at Central Crossing
Westland at Hilliard Davidson

Oct. 5

Dublin Coffman at Central Crossing
Hilliard Davidson at Upper Arlington
Olentangy Liberty at Westland
Thomas Worthington at Marysville

Oct. 12

Central Crossing at Thomas Worthington
Hilliard Davidson at Olentangy Liberty
Upper Arlington at Marysville
Westland at Dublin Coffman

Oct. 19

Dublin Coffman at Olentangy Liberty
Marysville at Central Crossing
Thomas Worthington at Hilliard Davidson
Westland at Upper Arlington

Oct. 26

Central Crossing at Westland
Hilliard Davidson at Marysville
Olentangy Liberty at Thomas Worthington
Upper Arlington at Dublin Coffman

BACK TO TOP

OCC-OHIO DIVISION

Aug. 24

DeSales at Gahanna
Hilliard Davidson at Grove City
Lancaster at Logan
New Albany at Reynoldsburg
Pickerington Central at Cincinnati Colerain
Pickerington North at St. Charles
Westerville South at Groveport
Zanesville at Newark

Aug. 31

Cincinnati Princeton at Pickerington North
Gahanna at Strongsville
Groveport at Olentangy Orange
Findlay at Reynoldsburg
Mason at Lancaster
Newark at Mansfield Madison
Marion-Franklin at Pickerington Central
Westerville North at Grove City

Sept. 7

Fremont Ross at Pickerington North
Grove City at Westerville South
Groveport at Walnut Ridge
Lancaster at Twinsburg
Logan at Newark
Upper Arlington at Gahanna
Westerville North at Reynoldsburg

Sept. 14

Groveport at Gahanna
Lancaster at Pickerington Central
Newark at Pickerington North
Reynoldsburg at Grove City

Sept. 21

Gahanna at Newark
Grove City at Groveport
Pickerington Central at Reynoldsburg
Pickerington North at Lancaster

Sept. 28

Gahanna at Reynoldsburg
Groveport at Lancaster
Newark at Grove City
Pickerington North at Pickerington Central

Oct. 5

Grove City at Pickerington Central
Lancaster at Gahanna
Newark at Groveport
Reynoldsburg at Pickerington North

Oct. 12

Gahanna at Grove City
Pickerington Central at Newark
Pickerington North at Groveport
Reynoldsburg at Lancaster

Oct. 19

Gahanna at Pickerington North
Grove City at Lancaster
Groveport at Pickerington Central
Newark at Reynoldsburg

Oct. 26

Lancaster at Newark
Pickerington Central at Gahanna
Pickerington North at Grove City
Reynoldsburg at Groveport

BACK TO TOP

CITY LEAGUE - NORTH DIVISION

Aug. 24

Africentric at Linden McKinley
Columbus West at Columbus East
Eastmoor Academy at Northland
Grandview at Centennial
Marion-Franklin at Brookhaven
Mifflin at Independence
Whetstone at Hilliard Darby

Aug. 31

Brookhaven at DeSales
Centennial at Columbus West
Columbus East at Columbus South
Dublin Jerome at Beechcroft
Hunting Valley University School at Linden McKinley
Mifflin at Westland
Northland at Logan
Whetstone at Africentric

Sept. 7

Columbus Academy at Whetstone
Columbus East at Africentric
Beechcroft at St. Charles
Brookhaven at Fairfield
Columbus South at Centennial
Columbus West at Linden McKinley
Mifflin at Watkins Memorial
Toledo Rodgers at Northland

Sept. 14

Beechcroft at Centennial
Brookhaven at Columbus East
Linden McKinley at Northland
Mifflin at Whetstone

Sept. 21

Centennial at Linden McKinley
Columbus East at Mifflin
Northland at Brookhaven
Whetstone at Beechcroft

Sept. 28

Beechcroft at Linden McKinley
Brookhaven at Whetstone
Centennial at Mifflin
Northland at Columbus East

Oct. 5

Linden McKinley at Brookhaven
Mifflin at Beechcroft
Northland at Centennial
Whetstone at Columbus East

Oct. 12

Brookhaven at Centennial
Columbus East at Beechcroft
Linden McKinley at Whetstone
Mifflin at Northland

Oct. 19

Beechcroft at Brookhaven
Centennial at Columbus East
Linden McKinley at Mifflin
Northland at Whetstone

Oct. 26

Beechcroft at Northland
Columbus East at Linden McKinley
Mifflin at Brookhaven
Whetstone at Centennial

BACK TO TOP

CITY LEAGUE - SOUTH DIVISION

Aug. 24

Africentric at Linden McKinley
Briggs at Bellville Clear Fork
Columbus West at Columbus East
Eastmoor Academy at Northland
Marion-Franklin at Brookhaven
Mifflin at Independence
Walnut Ridge at Upper Arlington
Warrensville Heights at Columbus South

Aug. 31

Centennial at Columbus West
Central Crossing at Independence
Columbus East at Columbus South
Franklin Heights at Briggs
Marion-Franklin at Pickerington Central
St. Charles at Eastmoor Academy
Walnut Ridge at Urbana
Whetstone at Africentric

Sept. 7

Bellville Clear Fork at Independence
Canal Winchester at Marion-Franklin
Columbus East at Africentric
Columbus South at Centennial
Columbus West at Linden McKinley
Groveport at Walnut Ridge
Dayton Thurgood Marshall at Eastmoor Academy
Ready at Briggs

Sept. 14

Briggs at Marion-Franklin
Columbus West at Columbus South
Eastmoor Academy at Independence
Walnut Ridge at Africentric

Sept. 21

Africentric at Briggs
Columbus South at Walnut Ridge
Columbus West at Eastmoor Academy
Marion-Franklin at Independence

Sept. 28

Africentric at Columbus West
Eastmoor Academy at Briggs
Independence at Columbus South
Marion-Franklin at Walnut Ridge

Oct. 5

Africentric at Marion-Franklin
Briggs at Independence
Columbus South at Eastmoor Academy
Walnut Ridge at Columbus West

Oct. 12

Columbus South at Briggs
Columbus West at Marion-Franklin
Eastmoor Academy at Walnut Ridge
Independence at Africentric

Oct. 19

Africentric at Columbus South
Briggs at Walnut Ridge
Independence at Columbus West
Marion-Franklin at Eastmoor Academy

Oct. 26

Briggs at Columbus West
Columbus South at Marion-Franklin
Eastmoor Academy at Africentric
Walnut Ridge at Independence

BACK TO TOP

CENTRAL CATHOLIC LEAGUE - SILVER DIVISION

Aug. 24

DeSales at Gahanna
Pickerington North at St. Charles
Watterson at Whitehouse Anthony Wayne

Aug. 31

Brookhaven at DeSales
St. Charles at Eastmoor Academy
Watterson at Hamilton

Sept. 7

Cuyahoga Falls Walsh Jesuit at Watterson
New Albany at DeSales
Beechcroft at St. Charles

Sept. 14

Watterson at Cincinnati Winton Woods
St. Charles at Toledo Rodgers
Union (Ky.) Ryle at DeSales

Sept. 21

Chillicothe at DeSales
Cincinnati LaSalle at Watterson
Columbus Crusaders at St. Charles

Sept. 28

St. Charles at DeSales
Watterson at Hartley

Oct. 5

Canal Fulton Northwest at St. Charles
Watterson at Ironton

Oct. 6

DeSales at Cincinnati Aiken

Oct. 12

DeSales at Watterson
Kings Mills Kings at St. Charles

Oct. 19

Watterson at St. Charles

Oct. 26

DeSales at Charleston (W. Va.) George Washington
Jonathan Alder at Watterson
St. Charles at Marion Harding

BACK TO TOP

CENTRAL CATHOLIC LEAGUE - GOLD DIVISION

Aug. 24

Amanda-Clearcreek at Hartley

Aug. 25

Ready at Newark Catholic

Aug. 31

Hartley at Columbus Academy
Fredericktown at Ready

Sept. 7

East Knox at Hartley
Ready at Briggs

Sept. 14

Hartley at Akron Hoban
Ready at Grove City Christian

Sept. 21

Hartley at Proctorville Fairland
Coal Grove Dawson-Bryant at Ready

Sept. 28

Watterson at Hartley

Sept. 29

Ready at Wheeling (W. Va.) Linsly School

Oct. 5

Fort Wayne (Ind.) Luers at Hartley

Oct. 6

Ready at Lima Central Catholic

Oct. 12

Hartley at Ironton

Oct. 13

Montpelier at Ready

Oct. 19

Hartley at Coshocton

Oct. 26

Ready at Hartley

BACK TO TOP

MSL-OHIO DIVISION

Aug. 24

Bexley at Harvest Prep
Central Crossing at Whitehall
Columbus Academy at Maysville
Dresden Tri-Valley at Licking Valley
Granville at Johnstown
Lakewood at Thornville Sheridan
Martins Ferry at Heath

Aug. 25

Ready at Newark Catholic

Aug. 31

Bexley at Berne Union
Hartley at Columbus Academy
Licking Valley at Zanesville
Newark Catholic at Nelsonville-York
Northridge at Lakewood
Johnstown at Heath
Utica at Granville
Whitehall at Bloom-Carroll

Sept. 7

Columbus Academy at Whetstone
Grandview at Whitehall
Hamilton Township at Bexley
Harvest Prep at Licking Valley
Lakewood at Johnstown
Utica at Heath
Jackson at Granville

Sept. 8

Newark Catholic at Lancaster

Sept. 14

Granville at Bexley
Heath at Newark Catholic
Lakewood at Columbus Academy
Whitehall at Licking Valley

Sept. 21

Bexley at Lakewood
Granville at Licking Valley
Whitehall at Heath

Sept. 22

Columbus Academy at Newark Catholic

Sept. 28

Heath at Columbus Academy
Licking Valley at Lakewood
Newark Catholic at Bexley
Whitehall at Granville

Oct. 5

Bexley at Columbus Academy
Granville at Heath
Lakewood at Whitehall
Licking Valley at Newark Catholic

Oct. 12

Columbus Academy at Licking Valley
Heath at Bexley
Lakewood at Granville
Newark Catholic at Whitehall

Oct. 19

Bexley at Licking Valley
Granville at Newark Catholic
Heath at Lakewood
Whitehall at Columbus Academy

Oct. 26

Columbus Academy at Granville
Newark Catholic at Lakewood
Licking Valley at Heath
Whitehall at Bexley

BACK TO TOP

MSL-BUCKEYE DIVISION

Aug. 24

Amanda-Clearcreek at Hartley
Circleville at Miami Trace
Dublin Scioto at Canal Winchester
Chillicothe at Hamilton Township
Liberty Union at Bloom-Carroll
Logan Elm at Chillicothe Zane Trace
New Lexington at Fairfield Union
Teays Valley at Westfall

Aug. 31

Canal Winchester at Delaware
Chillicothe Zane Trace at Amanda-Clearcreek
Circleville at Washington Court House
Hamilton Township at London
Hilliard Bradley at Teays Valley
Liberty Union at Fairfield Union
Westfall at Logan Elm
Whitehall at Bloom-Carroll

Sept. 7

Amanda-Clearcreek at Liberty Union
Bloom-Carroll at McArthur Vinton County
Canal Winchester at Marion-Franklin
Hamilton Township at Bexley
Licking Heights at Teays Valley
Miami Trace at Logan Elm
Westfall at Circleville
Williamstown (W. Va.) at Fairfield Union

Sept. 14

Circleville at Amanda-Clearcreek
Fairfield Union at Canal Winchester
Logan Elm at Hamilton Township
Teays Valley at Bloom-Carroll

Sept. 21

Bloom-Carroll at Fairfield Union
Canal WInchester at Amanda-Clearcreek
Hamilton Township at Circleville
Logan Elm at Teays Valley

Sept. 28

Amanda-Clearcreek at Hamilton Township
Bloom-Carroll at Canal Winchester
Fairfield Union at Logan Elm

Sept. 29

Teays Valley at Circleville

Oct. 5

Canal Winchester at Hamilton Township
Circleville at Fairfield Union
Teays Valley at Amanda-Clearcreek
Logan Elm at Bloom-Carroll

Oct. 12

Bloom-Carroll at Circleville
Fairfield Union at Amanda-Clearcreek
Logan Elm at Canal Winchester
Hamilton Township at Teays Valley

Oct. 19

Amanda-Clearcreek at Bloom-Carroll
Circleville at Logan Elm
Hamilton Township at Fairfield Union
Teays Valley at Canal Winchester

Oct. 26

Amanda-Clearcreek at Logan Elm
Bloom-Carroll at Hamilton Township
Canal Winchester at Circleville
Fairfield Union at Teays Valley

BACK TO TOP

MSL-CARDINAL DIVISION

Aug. 24

Berne Union at Grove City Christian
Bexley at Harvest Prep
Grandview at Centennial
Liberty Union at Bloom-Carroll
Millersport at Fairfield Christian
Watkins Memorial at Licking Heights
Mechanicsburg at West Jefferson

Aug. 25

Fisher Catholic at Tuscarawas Central Catholic

Aug. 31

Bexley at Berne Union
East Knox at Grandview
Liberty Union at Fairfield Union
Licking Heights at Gallipolis Gallia Academy
Marion Local at West Jefferson
Millersport at Franklin Furnace Green
Portsmouth Notre Dame at Harvest Prep

Sept. 1

Fairfield Christian at Fisher Catholic

Sept. 7

Amanda-Clearcreek at Liberty Union
Grandview vs. Whitehall at Reynoldsburg
Harvest Prep at Licking Valley
Licking Heights at Teays Valley
London at West Jefferson
Nelsonville-York at Berne Union
Northridge at Millersport

Sept. 8

Newark Catholic at Fisher Catholic

Sept. 14

Berne Union at Fisher Catholic
Harvest Prep at Licking Heights
Liberty Union at Millersport
West Jefferson at Grandview

Sept. 21

Fisher Catholic at West Jefferson
Harvest Prep at Berne Union
Licking Heights at Liberty Union
Millersport at Grandview

Sept. 28

Berne Union at Liberty Union
Fisher Catholic at Harvest Prep
Grandview at Licking Heights
West Jefferson at Millersport

Oct. 5

Berne Union at Grandview
Harvest Prep at West Jefferson
Licking Heights at Millersport

Oct. 6

Liberty Union at Fisher Catholic

Oct. 12

Liberty Union at Harvest Prep
Millersport at Berne Union
West Jefferson at Licking Heights

Oct. 13

Grandview at Fisher Catholic

Oct. 19

Fisher Catholic at Millersport
Harvest Prep at Grandview
Licking Heights at Berne Union
West Jefferson at Liberty Union

Oct. 26

Berne Union at West Jefferson
Fisher Catholic at Licking Heights
Grandview at Liberty Union
Millersport at Harvest Prep

BACK TO TOP

MID-BUCKEYE CONFERENCE

Aug. 24

Centerburg at Cardington-Lincoln
Coschocton at East Knox
Danville at Rittman
Dayton Jefferson Township at Northridge
Fredericktown at Marengo Highland
Granville at Johnstown
Loudonville at Smithville
Rayland Buckeye Local at Utica

Aug. 31

Danville at Zanesville Roescrans
East Knox at Grandview
Fredericktown at Ready
Johnstown at Heath
Loudonville at Ashland Crestview
Lucas at Centerburg
Northridge at Lakewood
Utica at Granville

Sept. 7

Centerburg at Elyria Catholic
East Knox at Hartley
Grove City Christian at Danville
Jeromesville Hillsdale at Loudonville
Lakewood at Johnstown
Lucas at Fredericktown
Northridge at Millersport
Utica at Heath

Sept. 14

Centerburg at Johnstown
Fredericktown at Northridge
Loudonville at Danville
Utica at East Knox

Sept. 21

East Knox at Centerburg
Fredericktown at Danville
Johnstown at Loudonville
Northridge at Utica

Sept. 28

Danville at Centerburg
Johnstown at Fredericktown
Loudonville at Utica
Northridge at East Knox

Oct. 5

Centerburg at Loudonville
Danville at Northridge
East Knox at Fredericktown
Utica at Johnstown

Oct. 12

Fredericktown at Utica
Loudonville at East Knox
Northridge at Centerburg
Johnstown at Danville

Oct. 19

Centerburg at Fredericktown
East Knox at Johnstown
Northridge at Loudonville
Utica at Danville

Oct. 26

Centerburg at Utica
Danville at East Knox
Loudonville at Fredericktown
Johnstown at Northridge

BACK TO TOP

OTHERS

Aug. 24

Berne Union at Grove City Christian
Delaware at Buckeye Valley
Columbus Crusaders at Westland
Jonathan Alder at Thomas Worthington
North Union at Fairbanks

Aug. 31

Columbus Crusaders at Cincinnati Landmark Christian
Grove City Christian at South Point
Jonathan Alder at Marysville
Mechanicsburg at Fairbanks
Morrale Ridgedale at Buckeye Valley
North Union at Marion Pleasant

Sept. 7

Clarksville Clinton-Massie at Johnstown
Fairbanks at North Lewisburg Triad
Grove City Christian at Danville
Northmor at North Union
River Valley at Buckeye Valley
Saltsburg (Pa.) Kiski vs. Columbus Crusaders at Thomas Worthington

Sept. 14

Buckeye Valley at Cardington-Lincoln
Columbus Crusaders vs. Dayton Meadowdale at Welcome Stadium
Logan at Jonathan Alder
Mount Gilead at North Union
Ready at Grove City Christian
Ridgemont at Fairbanks

Sept. 21

Buckeye Valley at Northmor
Columbus Crusaders at St. Charles
Fairbanks at Willard
Grove City Christian at Lima Perry
Jonathan Alder at Zanesville
North Union at River Valley

Sept. 28

Columbus Crusaders at Marion Harding
Cincinnati Winton Woods at Jonathan Alder
Elgin at North Union
Fort Loramie at Fairbanks
Ashland (Ky.) Fairview at Grove City Christian
Marengo Highland at Buckeye Valley

Oct. 5

Buckeye Valley at Mount Gilead
Cincinnati Ursuline vs. Columbus Crusaders at Grace Brethren
Dayton Thurgood Marshall at Jonathan Alder
Fairbanks at Sidney Lehman Catholic
North Union at Cardington
St. Benard-Elmwood Place at Grove City Christian

Oct. 12

Buckeye Valley at North Union
Columbus Crusaders vs. Dayton Ponitz Career at Welcome Stadium
Fairbanks at Waynesfield-Goshen
Grove City Christian at Portsmouth Sciotoville Community

Oct. 19

Fairbanks at Lima Perry
Fayetteville-Perry at Grove City Christian
Jonathan Alder at Marion Harding
Marion Elgin at Buckeye Valley
North Union at Ridgedale

Oct. 20

Columbus Crusaders at Western Reserve Academy

Oct. 26

Buckeye Valley at Marion Pleasant
DeGraff Riverside at Fairbanks
Grove City Christian at Fairfield Christian Academy
Jonathan Alder at Watterson
Marengo Highland at North Union
Wheeling (W. Va.) Linsly vs. Columbus Crusaders at Grace Brethren

BACK TO TOP