2012 Girls Golf Schedules

BEXLEY

Coach: Kay Addy, 13th season

Aug. 13 – Top 19 Tournament at Blacklick Woods
Aug. 14 – MSL preseason tournament at Homestead
Aug. 18 – MOGGL at The Links at Echo Springs
*Aug. 21 – Granville at Granville Golf Course
Aug. 25 – MOGGL at Blacklick Woods
*Aug. 27 – Licking Valley at Columbus Country Club
Aug. 29 – Centerburg at Table Rock
Sept. 4 – New Albany at Columbus Country Club
*Sept. 5 – Heath at Burning Tree
Sept. 8 – Bexley Invitational (MOGGL) at Blacklick Woods
*Sept. 10 – Newark Catholic at Columbus Country Club
Sept. 11 – MOGGL at Bent Tree
*Sept. 13 – Lakewood at Harbor Hills
Sept. 18 – Centerburg at Columbus Country Club
Sept. 19 – MSL postseason tournament at Blacklick Woods
Sept. 20 – MOGGL at Bent Tree
Sept. 22 – Columbus School for Girls at Blacklick Woods
Oct. 1 – CSG at Columbus Country Club
*MSL contest

CANAL WINCHESTER

Coach: Greg Hippler, sixth season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 14 – MSL preseason tournament at Homestead Springs
Aug. 16 – Lady Braves Invitational at Cooks Creek
Aug. 20 – Logan and Lancaster at Westchester
*Aug. 21 – Circleville at Westchester
Aug. 22 – Pickerington Central and Pickerington North at Turnberry
Aug. 27 – Circleville and Williamsport Westfall at Westchester
*Aug. 28 – Teays Valley at The Players Club at Foxfire
Aug. 29 – Lakewood at Westchester
Sept. 5 – Logan at Brass Ring
*Sept. 11 – Logan Elm at Cooks Creek
*Sept. 13 – Liberty Union at Westchester
Sept. 15 – Circleville Invitational at Upper Lansdowne
Sept. 17 – Pickerington Central and Pickerington North at Westchester
Sept. 18 – MSL postseason tournament at Blacklick Woods
Sept. 19 – Teays Valley Invitational at The Players Club at Foxfire
Sept. 20 – Pickerington Central at Turnberry
Sept. 27 – Lancaster at Valley View
*MSL-Buckeye contest

DeSALES

Coach: Jeff Montenaro, eighth season

Aug. 13 – Early Birdie Tournament at Minerva Lake
Aug. 15 – Watterson at Homestead Springs
Aug. 18 – MOGGL at Links at Echo Springs
Aug. 20 – Worthington Invitational at Worthington Hills
Aug. 23 – Dublin Scioto at Little Turtle
Aug. 25 – MOGGL at Blacklick Woods
Aug. 28 – Columbus School for Girls at Little Turtle
Aug. 30 – Centerburg at Little Turtle
Sept. 4 – Watterson at Little Turtle
Sept. 6 – CSG at Blacklick Woods
Sept. 10 – New Albany at Tartan East
Sept. 12 – MOGGL at Bent Tree
Sept. 13 – Gahanna at Little Turtle
Sept. 17 – Centerburg at Table Rock
Sept. 19 – MOGGL at Bent Tree
Sept. 24 – Gahanna at Cyber Run

DUBLIN COFFMAN

Coach: Randy Patton, first season (10th overall)

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Capital at Oakhaven
Aug. 16 – Lady Trojan Invitational at Red Hawk Run
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 22 – Dublin Jerome, Pickerington North and Watterson at Cooks Creek
Aug. 25 – Midwest Classic at Skyland Pines
Aug. 29 – OCC-Capital at Cooks Creek
Sept. 4 – OCC-Capital at The Links at Groveport
Sept. 8 – Celtic Invitational at Kinsale
Sept. 11 – Jerome and Watterson at Riviera
Sept. 12 – OCC-Capital at Mentel Memorial
Sept. 17 – Pickerington North, Upper Arlington and Watterson at Turnberry
Sept. 19 – Gahanna, Pickerington North and Upper Arlington at Little Turtle
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 26 – Gahanna, Marysville and Upper Arlington at Worthington Hills
Sept. 29 – Toledo St. Ursula Invitational at Inverness
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek

DUBILN JEROME

Coach: C.D. Butcher, seventh season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport
Aug. 16 – Lady Braves Invitational at Cooks Creek
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 18 – Chardon Notre Dame-Cathedral Latin, Cuyahoga Falls Walsh Jesuit and Massillon Jackson at Firestone
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 22 – Pickerington North and Watterson at Cooks Creek
Aug. 25 – Midwest Classic at Skyland Pines
Aug. 28 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mentel Memorial
Sept. 8 – Celtic Invitational at Kinsale
Sept. 11 – Coffman and Watterson at Riviera
Sept. 12 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 22 – Lady Explorer Invitational at Walden Pond and St. Angelica Invitational at O’Bannon Creek
Sept. 29 – Toledo St. Ursula Invitational at Inverness
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek

DUBLIN SCIOTO

Coach: Roger Murphy, first season

Aug. 13 – Central Ohio Early Birdie at Minerva Lake
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 21 – Olentangy Orange at Shamrock
Aug. 23 – DeSales at TBA
Aug. 27 – Marysville at Safari
Aug. 28 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Sept. 4 – Lancaster, Olentangy Liberty and Olentangy Orange at Shamrock
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mentel Memorial
Sept. 6 – Worthington Kilbourne at York
Sept. 8 – Bexley Invitational at Blacklick Woods
Sept. 10 – DeSales and New Albany at Winding Hollow
Sept. 12 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 13 – Hilliard Davidson at Golf Club of Dublin
Sept. 26 – Worthington Kilbourne at Shamrock

GAHANNA LINCOLN

Coach: Patty McQuirt, seventh season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 16 – Lady Trojan Invitational at Red Hawk Run
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Worthington Invitational at Worthington Hills
Aug. 21 – Centerburg at Kyber Run
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Sept. 1 – Thunderbird Invitational at Hawthorne Hills
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 13 – DeSales at Little Turtle
Sept. 18 – Lancaster and Marysville at Darby Creek
Sept. 19 – Dublin Coffman and Upper Arlington at Little Turtle
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 24 – DeSales at Kyber Run
Sept. 29 – Toledo St. Ursula Invitational at Inverness
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek

HILLIARD BRADLEY

Coach: Doug Grieble, fourth season

Aug. 10 – Westerville Central and Westerville North at Rolling Meadows
Aug. 13 – Davidson at Mentel Memorial
Aug. 15 – OCC-Capital at Oakhaven
Aug. 16 – Lady Braves Invitational at Cooks Creek
Aug. 17 – Olentangy Classic at Oakhaven
Aug. 29 – OCC-Capital at Cooks Creek
Aug. 30 – Pickerington Central at Turnberry
Sept. 4 – OCC-Capital at The Links at Groveport
Sept. 12 – OCC-Capital at Mentel Memorial
Sept. 20 – Davidson at Darby Creek
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 25 – Olentangy Orange at TBA
Sept. 26 – Superintendent’s Cup at Darby Creek

HILLIARD DARBY

Coach: Jeff Pontius, second season

Aug. 13 – Central Ohio Early Birdie at Minerva Park
Aug. 14 – Westerville South at Royal American
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 16 – Lady Braves Invitational at Cooks Creek
Aug. 17 – Olentangy Classic at Oakhaven
Aug. 22 – Thomas Worthington at York
Aug. 27 – Grove City and Westerville South at Thorn Apple
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Sept. 4 – Grove City and Thomas Worthington at Thorn Apple
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 6 – Westerville Central at Royal American
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 13 – Pickerington Central at Mentel Memorial
Sept. 17 – Lancaster at Valley View
Sept. 26 – Superintendent’s Cup at Darby Creek
Sept. 27 – Pickerington Central and Watkins Memorial at Turnberry

HILLIARD DAVIDSON

Coach: Bob Winland, second season

Aug. 13 – Bradley at Mentel Memorial
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 17 – Olentangy Classic at Oakhaven
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 22 – Olentangy at Buck Ridge
Aug. 23 – Olentangy Orange at Shamrock
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Aug. 29 – Centerburg at Table Rock
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 6 – Olentangy at Oakhaven
Sept. 10 – Olentangy Orange at Buck Ridge
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 13 – Dublin Scioto at Golf Club of Dublin
Sept. 18 – Westerville Central at Buck Ridge
Sept. 20 – Bradley at Darby Creek
Sept. 22 – Marysville at Darby Creek
Sept. 24 – Westerville North at Buck Ridge
Sept. 26 – Superintendent’s Cup at Darby Creek

JOHNSTOWN

Coach: Chris Carlisle, second season

Aug. 14 – Granville Christian at Clover Valley
Aug. 17 – LCL Invitational at Kyber Run
Aug. 21 – Granville Christian at Clover Valley
Aug. 22 – Duncan Falls Philo at Fuller’s Fairways
Sept. 5 – Centerburg at Table Rock
Sept. 10 – Westerville South at Clover Valley
Sept. 12 – Duncan Falls Philo at Clover Valley
Sept. 17 – Centerburg at Table Rock

NEW ALBANY

Coach: Darryl Sycher, eighth season

Aug. 13 – Top 19 Invitational at Blacklick Woods
Aug. 14 – Lancaster and Logan at Valley View
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport   
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Kilbourne Invitational at Worthington Hills
Aug. 23 – Olentangy Orange at Shamrock   
Aug. 27 – Olentangy and Centerburg at Oakhaven
Aug. 29 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Sept. 4 – Bexley at Columbus Country Club   
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mentel Memorial
Sept. 6 – Watterson at Winding Hollow   
Sept. 10 – DeSales and Dublin Scioto at Winding Hollow
Sept. 11 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 13 – Olentangy at Winding Hollow   
Sept. 17 – Watkins Memorial at Broadview
Sept. 19 – Orange at Winding Hollow   
Sept. 25 – Westerville Central at Royal American
Sept. 26 – Thomas Worthington at Glenross

OLENTANGY

Coach: John Feasel, fourth season

Aug. 13 – Lexington Invitational at Pebble Creek
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport
Aug. 16 – Lakewood at Oakhaven
Aug. 17 – Steve Youmans Classic at Oakhaven
Aug. 20 – Kilbourne Invitational at Worthington Hills
Aug. 22 – Hilliard Davidson at Buck Ridge
Aug. 25 – Midwest Classic at Skyland Pines
Aug. 27 – New Albany and Centerburg at Oakhaven
Aug. 29 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mentel Memorial
Sept. 6 – Davidson at Oakhaven
Sept. 10 – Centerburg at Table Rock
Sept. 11 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 13 – New Albany at Winding Hollow
Sept. 17 – Olentangy Cup at Oakhaven
Sept. 18 – Thomas Worthington at The Lakes
Sept. 20 – Westerville North and Westerville Central at Medallion
Sept. 25 – Lancaster at Valley View

OLENTANGY LIBERTY

Coach: Chelsea Ross, sixth season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport
Aug. 16 – Logan Elm Invitational at Cooks Creek
Aug. 17 – Steve Youmans Classic at Oakhaven   
Aug. 20 – Kilbourne Invitational at Riviera
Aug. 29 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Sept. 4 – Olentangy Orange at Shamrock
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mental Memorial
Sept. 8 – Bexley Invitational at Blacklick Woods
Sept. 11 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 13 – Marysville at Darby Creek
Sept. 17 – Olentangy Cup at Oakhaven
Sept. 18 – Orange and Worthington Kilbourne at Scioto Country Club
Sept. 20 – Kilbourne at Worthington Hills
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 25 – Marysville and Gahanna at Scioto Country Club
Sept. 27 – Wellington and Dublin Coffman at Scioto Country Club
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek

OLENTANGY ORANGE

Coach: Karen Cross, first season

Aug. 13 – Lexington Invitational at Pebble Creek
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport
Aug. 16 – Logan Elm at Cooks Creek
Aug. 17 – Steve Youmans Classic at Oakhaven
Aug. 21 – Dublin Scioto at Shamrock
Aug. 23 – New Albany and Hilliard Davidson at Shamrock
Aug. 27 – Westerville Central at Royal American
Aug. 29 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Aug. 30 – Logan Elm at The Lakes
Sept. 4 – Liberty, Lancaster and Dublin Scioto at Shamrock
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mentel Memorial
Sept. 10 – Davidson at Buck Ridge
Sept. 11 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 13 – Liberty and Marysville at Darby Creek
Sept. 17 – Olentangy Cup at Oakhaven
Sept. 18 – Liberty at Scioto Country Club
Sept. 19 – New Albany at Winding Hollow
Sept. 25 – Hilliard Bradley at Rolling Meadows
Sept. 27 – Lancaster and Canal Winchester at Valley View

PICKERINGTON CENTRAL

Coach: Rebecca Van Horn, first season

Aug. 13 – Central Ohio Early Birdie at Minerva Lake
Aug. 15 – OCC-Cardinal at The Links at Groveport
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 28 – OCC-Cardinal at Oakhaven
Aug. 30 – Hilliard Bradley at Turnberry
Sept. 5 – OCC-Cardinal at Mentel Memorial
Sept. 12 – OCC-Cardinal at Cooks Creek
Sept. 13 – Hilliard Darby at Mentel Memorial
Sept. 18 – Lakewood at Harbor Hills
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 27 – Darby and Watkins Memorial at Turnberry

PICKERINGTON NORTH

Coach: Kitty McGrievy, 10th season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 16 – Lady Trojan Invitational at Red Hawk Run
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 22 – Dublin Coffman, Dublin Jerome and Watterson at Cooks Creek
Aug. 25 – Midwest Classic at Skyland Pines
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Sept. 1 – Thunderbird Invitational at Hawthorne Hills
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 8 – Celtic Invitational at Kinsale
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 17 – Coffman and Upper Arlington Turnberry
Sept. 19 – Gahanna and UA at Little Turtle
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 27 – Olentangy Liberty and UA at Mentel Memorial
Sept. 29 – Toledo St. Ursula Invitational at Inverness
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek

THOMAS WORTHINGTON

Coach: Sean Kaiser, fifth season

Aug. 13 – Lancaster at Valley View
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 16 – Westerville North at Royal American
Aug. 17 – Olentangy Classic at Oakhaven
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 22 – Hilliard Darby at York
Aug. 23 – Westerville Central and Westerville South at Royal American
Aug. 27 – Worthington Kilbourne at Glenross
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Sept. 4 – Hilliard Darby at Thornapple
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 11 – Kilbourne at York
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 17 – Westerville Central and Westerville South at Glenross
Sept. 18 – Olentangy at The Lakes
Sept. 19 – Westerville North at York
Sept. 24 – Lancaster at Glenross
Sept. 26 – New Albany at Glenross

UPPER ARLINGTON

Coach: Kristi Ghidotti, fifth season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 16 – Lady Trojan Invitational at Red Hawk Run
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Worthington Invitational at Worthington Hills
Aug. 25 – Midwest Classic at Skyland Pines
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Sept. 1 – Lady Thunderbird Invitational at Hawthorne Hills
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 17 – Dublin Coffman and Pickerington North at Turnberry
Sept. 19 – Coffman, Gahanna and Pickerington North at Little Turtle
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 27 – Olentangy Liberty and Pickerington North at Mentel Memorial
Sept. 29 – Toledo St. Ursula Invitational at Inverness
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek

WATKINS MEMORIAL

Coach: Tiffany Shaeffer, third season

Aug. 13 – Central Ohio Early Birdie at Minerva Lake
Aug. 15 – OCC-Ohio at Mentel Memorial
Aug. 17 – Licking County Preview at Kyber Run
Aug. 18 – MOGGL at The Links at Echo Springs
Aug. 25 – MOGGL at Homestead Springs
Aug. 27 – Heath and Granville at Burning Tree
Aug. 28 – OCC-Ohio at The Links at Groveport
Aug. 30 – Wellington at Glenross
Sept. 5 – OCC-Ohio at Cooks Creek
Sept. 6 – New Albany at Winding Hollow
Sept. 8 – MOGGL at Blacklick Woods
Sept. 11 – MOGGL at Bent Tree
Sept. 12 – OCC-Ohio at Oakhaven
Sept. 19 – MOGGL at Bent Tree
Sept. 22 – Marysville Season Finale at Darby Creek
Sept. 25 – Dresden Tri-Valley at Vista
Sept. 27 – Pickerington Central and Hilliard Darby at Turnberry

WATTERSON

Coach: Rick McQuade, ninth season

Aug. 11 – Cincinnati St. Xavier Invitational at Maketewah
Aug. 13 – Kettering Alter Invitational at Morraine
Aug. 14 – Cleveland St. Ignatius Invitational at Red Tail
Aug. 15 – Medina Invitational at Shale Creek
Aug. 16 – Centerville Invitational at Yankee Trace
Aug. 18 – Cincinnati Sycamore Invitational at Blue Ash
Aug. 20 – Columbus Academy Invitational at Columbus Country Club
Aug. 21 – CCL preseason tournament at Granville Golf Course
Aug. 22 – Dublin Invitational at Golf Club of Dublin
Aug. 25 – Cincinnati Moeller Invitational at Walden Ponds
Sept. 1 – Van Buren Invitational at Red Hawk Run
Sept. 6 – Upper Arlington at Scioto Country Club
Sept. 8 – St. Charles Invitational at Brookside
Sept. 18 – Hilliard Davidson at Thorn Apple
Sept. 22 – CCL postseason tournament at The Players Club at Foxfire
Sept. 26 – Big Walnut and New Albany at NorthStar
Oct. 6 – Dublin Jerome Honorary Invitational at Riviera

WESTERVILLE CENTRAL

Coach: Steve Stewart, fifth season

Aug. 10 – Hilliard Bradley at Rolling Meadows
Aug. 13 – Central Ohio Early Birdie at Minerva Lake
Aug. 15 – OCC-Capital at Oakhaven
Aug. 21 – Hilliard Darby at Thorn Apple
Aug. 23 – South and Thomas Worthington at Royal American
Aug. 27 – Olentangy Orange at Royal American
Aug. 29 – OCC-Capital at Cooks Creek
Sept. 4 – OCC-Capital at The Links at Groveport
Sept. 6 – Darby at Royal American
Sept. 12 – OCC-Capital at Mentel Memorial
Sept. 13 – North at Royal American
Sept. 17 – South and Thomas Worthington at Glenross
Sept. 18 – Dublin Scioto and Hilliard Davidson at Buck Ridge
Sept. 20 – North and Olentangy at Medallion
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 25 – Scioto and New Albany at Royal American
Sept. 27 – South at Royal American
Oct. 1 – Westerville Classic at TBA

WESTERVILLE NORTH

Coach: Lane Halterman, ninth season

Aug. 13 – Central Ohio Early Birdie at Minerva Lake
Aug. 15 – OCC-Capital at Oakhaven
Aug. 16 – Thomas Worthington at Royal American
Aug. 17 – Olentangy Invitational at Oakhaven
Aug. 20 – South at Royal American
Aug. 29 – OCC-Capital at Cooks Creek
Aug. 30 – South at Royal American
Sept. 4 – OCC-Capital at The Links at Groveport
Sept. 10 – South at TBA
Sept. 12 – OCC-Capital at Mentel Memorial
Sept. 13 – Central at Royal American
Sept. 19 – Thomas Worthington at York
Sept. 20 – Central and Olentangy at Medallion
Sept. 24 – Hilliard Davidson at Buck Ridge
Sept. 26 – South at Royal American
Oct. 1 – Westerville Classic at TBA

WESTERVILLE SOUTH

Coach: Jeff Owdom, third season

Aug. 14 – Hilliard Darby at Royal American
Aug. 15 – OCC-Capital at Oakhaven
Aug. 20 – North at Royal American
Aug. 23 – Central and Thomas Worthington at Royal American
Aug. 27 – Hilliard Darby at Thorn Apple
Aug. 29 – OCC-Capital at Cooks Creek
Aug. 30 – North at Royal American
Sept. 4 – OCC-Capital at The Links at Groveport
Sept. 6 – Olentangy at Royal American
Sept. 10 – North at TBA
Sept. 12 – OCC-Capital at Mentel Memorial
Sept. 17 – Central and Thomas Worthington at Glenross
Sept. 20 – North at Royal American
Sept. 26 – North at Royal American
Sept. 27 – Central at Royal American
Oct. 1 – Westerville Classic at TBA

WORTHINGTON KILBOURNE

Coach: Brian Riegel, 15th season

Aug. 13 – Gahanna Invitational at Jefferson
Aug. 15 – OCC-Capital at Oakhaven
Aug. 16 – Lady Braves Invitational at Cooks Creek
Aug. 17 – Panther Invitational at Turnberry
Aug. 20 – Worthington Invitational at Riviera
Aug. 25 – Midwest Classic at Skyland Pines
Aug. 27 – Thomas Worthington at Glenross
Aug. 29 – OCC-Capital at Cooks Creek
Sept. 4 – OCC-Capital at The Links at Groveport
Sept. 6 – Dublin Scioto at York
Sept. 11 – Thomas Worthington at York
Sept. 12 – OCC-Capital at Mentel Memorial
Sept. 13 – Marysville and Olentangy Orange at Darby Creek
Sept. 18 – Olentangy Liberty and Orange at Scioto Reserve
Sept. 20 – Liberty at Scioto Reserve
Sept. 22 – Marysville Invitational at Darby Creek
Sept. 26 – Scioto at Shamrock
Sept. 27 – Marysville at Worthington Hills
Oct. 6 – Fall Classic at Cooks Creek