Division I

First team: Emily Gant (Central Crossing); Kallie Boren, Kaitlyn Miller (Pickerington Central); Jessie Rock (Groveport); Aly Harrell, Lauren Woodward (Gahanna); Megan McMenemy (Westerville Central); Lexie Hilling, Jaiden Bryant (Hilliard Bradley); Erica Buchanan (Hilliard Davidson); Tegan Cortelletti (Hilliard Darby); Stacy Trenholm, Camie Shumaker (Lancaster); Katelynn Russell (Marysville); Carly Brandon (Watkins Memorial); Hope Straight, Macee Marcum (Mount Vernon); Sierra Parkinson (New Albany); Macey Moore, Meredith Keel (Teays Valley); Amaia Daniel (Delaware); Mackenzie Huey (Reynoldsburg); Lauren Williams (DeSales); Katrina Wierzbiki (Watterson); Megan McMullen (Pickerington North)

Second team: Emily Wickham (Briggs); Bailey Waitkus (Whetstone); Alexis Matheney, Stephanie Drapp (Lancaster); Morgan Coleman, Aubrey Rolon (Hilliard Davidson); Elise Freeland, Emily Daniel (Marysville); Molly Troutman, Addie Kittel (Gahanna); Mylie Torres, Lauren Griffith (Grove City); Kennedy Kashmiry (Olentangy Liberty); Sara Gockenbach (Groveport), Kasey Trout (Worthington Kilbourne); Avrey Schumacher (Westerville Central); Lauren Renner (Hilliard Bradley); Gigi Danes (Upper Arlington); Chloe Corum (Central Crossing); Baylee Small (Watkins Memorial); Sarah Klein (Teays Valley); Marlo Robinson (Olentangy Orange); Madi Drabick (Mount Vernon); Mallory Stonebraker (Delaware); Ayden Felix (Newark); Alyssa Jauregui (Dublin Scioto)

Coach of the Year: Kevin Moody (Hilliard Bradley)

Division II

First team: Courtney Vierstra, Brenna Brownfield, Tigan Braskie (Lakewood); Kayla Frendendall, Jillian Jaske, Chloe Grove (Jonathan Alder); Sophia Ehlers, Payton Brownlee (Granville); Alex Thomas, Jess Coletta (Big Walnut); Alexis Stevens, Claire Nicholson, Morgan Lott (River Valley); Tatum Wise (Hartley), Lauren Woodford (Bexley)

Second team: Nikki Goodman, Jaymee Sommer (Bloom-Carroll); Payton Welch (Hamilton Township); Averi Brown (Eastmoor Academy); Taylor Riegel (London); Trinity Johnson (Whitehall); Katelyn Perkins (Jonathan Alder); Courtney Knapper (Lakewood); Rose Sawyers (Granville); Grace Hunley (Bexley); Meredith Thomas, Taryn Hammond (Big Walnut); Lauryn Greer (Licking Valley); Madi Myers (River Valley); Sophia Cegledy (Hartley).

Coach of the Year: Criss Nadolson (Lakewood)

Division III

First team: Abby Davis, Avery Clark (North Union); Dani Hall, Erica Ogden (Ready); Alyson Adams, Brooklyn Whitt (Cardington); Sydney Stefanick (Johnstown); McKenzie Bump (Mount Gilead); Cristianna Boggs (Northmor); Isabelle Fisher (West Liberty); Kaylee Savage (Liberty Union); Ashley Roth (Elgin); Macey Long (Madison Plains); Taylor Heckman (Utica); Emily Wilson (Fairbanks)

Second team: Baylee Adams (Cardington); Abby Schaffer (Johnstown); Alexis Good (West Jefferson); Josie Duncan (North Union); Makenna Waddell (Pleasant); Scarlett Elliott (Utica); Kaitlyn Carney (Highland); Hannah Bryan (Ready); Hannah Ecker (Heath); Madie Legg (Northridge); Ali Ety (Liberty Union); Cassidy Frazier, Rachel Kennedy (Fredericktown); Kennedy Clifton (Madison Plains); Lydia Farley (Northmor).

Coach of the Year: Jen Goff (Ready)

Division IV

First team: Shanna Mickley, Taylor Duncan, Jordan Elliott (Danville); Savanna Richards, Chloe Brennaman (Granville Christian); Sidney Little, Paige Probasco (Berne Union); Lyndsey Gallwitz (East Knox); Samantha Collier (Fairfield Christian); Hannah Ferguson (Ridgedale)

Second team: Kaitlynn Briggs (Danville); Jessica Graves; Amelia O’Neill (Newark Catholic); Hanna Jewell (Millersport); Casie Woodgeard, Paige Laughman (Berne Union); Darby Totten (East Knox); Kenzie Hoffman (Fairfield Christian); Cassie Robbins (Wellington); Madie Morgan (Delaware Christian)

Coach of the Year: Jill Lyons (Danville)